اخبار و رویداد ها - آرشیو

رزمایش همدلی مومنانه اساتید دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر
رزمایش همدلی مومنانه اساتید

رزمایش همدلی مومنانه اساتید دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر گالری

مقام معظم رهبری:«رمضان ماه انفاق و ایثار و کمک به مستمندان است؛ چه خوب است که یک رزمایش گسترده‌ای در کشور به وجود بیاید برای مواسات و همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا که این اگر اتفاق بیفتد، خاطره خوشی را از امسال، در ذهن‌ها خواهد گذاشت.» اساتید گرانقدر دانشگاه علوم وفنون دریایی با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و تاکیدات مقام معظم رهبری درباره رزمایش گسترده مواسات و همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا در پویش رزمایش همدلی مومنانه به کمک همنوعان شتافنتد. اساتید بزرگوار بسته های ارزاق تهیه شده را در مناطق روستایی و حاشیه ی شهرهای خرمشهر و آبادان در میان خانواده های نیازمند توزیع کردند.

ادامه مطلب
مراسم تقدیر و تشکر از همکاران زحمت کش فضای سبز ،خدمات و تاسیسات دانشگاه
تقدیر و تشکر از کارگران دانشگاه

مراسم تقدیر و تشکر از همکاران زحمت کش فضای سبز ،خدمات و تاسیسات دانشگاه گالری

مراسمی جهت تقدیر از همکاران زحمت کش فضای سبز،خدمات و تاسیسات دانشگاه به مناسبت روز جهانی کارگر با همکاری دفتر نهاد رهبری دانشگاه و معاونت فرهنگی ،اجتماعی دانشگاه در مورخ یکشنبه ۱۴ اردیبهشت در محل کار بزرگواران برگزار گردید. در این مراسم حجت السلام حزبه زاده مسئول دفتر نهادی رهبری ضمن تشکر و قدر دانی و آرزوی تندرستی و قبولی طاعات دوستان مطالبی ارائه نمودند

ادامه مطلب
طرح عاشقی

ویژه برنامه ماه مبارک رمضان ۹۹

((این که انقطاعی از اجتماع و اتصالی به خدا داشته باشیم یک مهارت است)) *مقدمه با توجه به اهمیت ماه مبارک رمضان و استفاده بهینه از این فضای معنوی ماه و با توجه به شرایط کنونی جامعه ،عدم حضور در اجتماع و با توجه به سفارش اکید مقام معظم رهبری در جهت لزوم حضور در فضای مجازی و به فرموده ایشان هر کس به اندازه وسع و توان و هنر خود باید در این میدان حضور یابد. بر آن داشته است که امسال برنامه های فرهنگی دفتر به صورت مجازی اجرا گردد. به منظوربهینه سازی اوقات فراغت همدانشگاهیان،تداوم ارتباط با آنان، برنامه آموزش و فرهنگی خود را به صورت مجازی و در قالب طرح قدر عاشقی در ایام ماه مبارک رمضان انجام خواهیم داد. در ادامه جزئیات این طرح تشریح میگردد . زمان اجرا : ماه مبارک رمضان شرایط شرکت کنندگان : همه کارکنان و اساتید دانشگاه بخش های ویژه طرح : یار مهربان - دوره آموزش مجازی ((قرارگاه بندگی)) - سحر خیزان کوچک - مسایقه روزانه (حس خوب- زلال احکام - عطر عترت - پیام ولایت)

ادامه مطلب