اخبار و رویداد ها - آرشیو

نشست هم اندیشی اساتید با موضوع (اخلاق)

نشست هم اندیشی اساتید با موضوع (اخلاق)

نسشت هم اندیشی اساتید با موضوع اخلاق با حضور استاد گرامی امام جمعه سابق آبادان ، مدبر حوزه علمیه آبادان در سالن جلسات دانشکده مهندسی در تاریخ ۹۸/۹/۱۸ برگزار شد.

ادامه مطلب
ویژه نامه وفات حضرت معصومه (س)

حضرت معصومه علیها السلام در اول سال ۱۷۳ هجری قمری در مدینه چشم به جهان گشود. گالری

حضرت معصومه علیها السلام در اول سال ۱۷۳ هجری قمری در مدینه چشم به جهان گشود. پدرش امام هفتم شیعیان حضرت موسی بن جعفر علیه السلام و مادرش حضرت نجمه بود که به علت پاکی و طهارت نفس به او طاهره می گفتند.حضرت معصومه در ۲۸ سالگی و در روز دوازدهم ربیع الثانی سال ۲۰۱ هجری قمری در قم به شهادت رسید که امروز بارگاه ملکوتی و مرقد مطهرش همچون خورشیدی در قلب شهرستان قم می درخشد و همواره فیض بخش و نورافشان دلها و جانهای تشنه معارف حقانی است.

ادامه مطلب
اردو ی کوهنوردی ویژه فعالین خواهر دانشجو دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر
اردو ی کوهنوردی ویژه فعالین خواهر دانشجو

اردو ی کوهنوردی ویژه فعالین خواهر دانشجو دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر گالری

اردوی کوهنوردی ویژه فعالین خواهر دانشجو دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در کوه های علمدار بهبهان برگزار شد. قبل از این اردو دانشجویان گرامی دوره آموزش مجازی با موضوع جنبش دانشجویی را گذرانند. این اردو در تاریخ ۷ و ۸ آذر ۹۸ در بهبهان کوه علمدار برگذار شد.

ادامه مطلب
کرسی آزاد اندیشی با موضوع حضور زنان در وزشگاهها موافق؟ یا مخالف؟
کرسی آزاد اندیشی با موضوع حضور زنان در وزشگاهها موافق؟ یا مخالف؟

کرسی آزاد اندیشی با موضوع حضور زنان در وزشگاهها موافق؟ یا مخالف؟ گالری

دفتر نهاد رهبری در دانشگاه کرسی آزاد اندیشی با موضوع حضور زنان در وزشگاهها موافق؟ یا مخالف؟ در روز دوشنبه ۹۸/۹/۴ در آمفی تئاتر شهید آوینی دانشکده علوم دریایی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر برگزار کرد. در این کرسی دانشجو سرکار خانم سیما عبدالخانی به عنوان موافق و سر کار خانم سیده فاطمه موسوی به عنوان مخالف کرسی و کارشناسان محترم که از حوزه علمیه فاطمه الزهرا آبادان سرکار خانم آلبو غبیش و سرکار خانم طاهرپوریانی و با مجری گری آقای خلیل مدنی حضور داشنند.

ادامه مطلب
کارگاه حلقه معرفت ویژه دانشجویان فعال فرهنگی خواهران  با موضوع حقوق زنان
کارگاه حلقه معرفت ویژه دانشجویان فعال فرهنگی خواهران

کارگاه حلقه معرفت ویژه دانشجویان فعال فرهنگی خواهران با موضوع حقوق زنان گالری

کارگاه حلقه معرفت ویژه دانشجویان فعال فرهنگی خواهران با موضوع حقوق زنان در تاریخ۹۸/۸/۳۰ در دانشکده منابع طبیعی با حضور استاد گرامی حجت السلام و المسلمین غزلاوی در ۸ ساعت تشکیل شد.

ادامه مطلب